حامی اصلی

شرکت بوتان با اندیشه ی بهبود سطح زندگی مردم ایران در امور پخت و پز، آب گرم و گرمایش خانه ها از طریق جایگزینی سوخت زغال و چوب با گاز در سال ۱۳۳۲ تاسیس گردید. ۳ سال بعد، با گسترش مصرف “گاز مایع” در زندگی مردم، شرکت مستقل دیگری به نام “شرکت صنعتی بوتان” با مأموریت تولید سیلندر گاز مایع و لوازم گازسوز آبگرم، پخت و پز و گرمایشی، در کنار شرکت بوتان به عنوان  اولین تولید کننده  لوازم گازسوز کشور پا به عرصه­ گذاشت.

این گروه صنعتی همینک به عنوان تولیدکننده ی برجسته ی تأسیسات گرمایشی از قبیل “آبگرمکن دیواری”، “پکیج شوفاژ دیواری” و “رادیاتور آلومینیومی”، جایگاه رهبری صنعت لوازم گازسوز گرمایشی کشور را بر عهده دارد. گروه صنعتی بوتان در این ارتباط، ضمن کسب تمامی استانداردهای ایمنی و کیفیت محصولات و خدمات، پیشتاز تدوین و توسعه ی استانداردهای مربوط به صنعت لوازم گازسوز در ایران است. این شرکت برای رفاه مشتریان خود، شبکه ی خدماتی با بیش از ۱۸۰۰ سرویسکار ماهر در ۱۲ مرکز ارتباط مشتریان و پوشش ۶۵۰ شهر در سراسر کشور راه اندازی کرده و در راستای دستیابی به اهداف ماموریت خویش – مبنی بر “تامین آسایش خانواده ها با محصولاتی از جنس فردا” – آسایش بیش از ۱۱ میلیون خانواده ی ایرانی را با محصولات مطمئن خویش فراهم ساخته است. این گروه صنعتی بر اساس تعهدات اجتماعی خویش تاکنون همکاری های مختلفی در نقش بنیانگذار و حامی مالی انجمن های خیریه ی اجتماعی و صنعتی مختلف داشته است.

گروه صنعتی بوتان هم اکنون در زمینه ی تولید آبگرمکن دیواری جایگاه بزرگترین تولید کننده ی خاورمیانه و رتبه ی سوم دنیا را به دست آورده است و در راستای نگرش جهانی شدن، در پی ایفای نقشی تاثیر گذار در صنعت لوازم گازسوز گرمایشی جهان است. نوآوری های این شرکت ارزش محور در طول ۶ دهه فعالیت مستمر آن موجب گشته که هر ساله این گروه صنعتی به عنوان الگوی صنعت لوازم گازسوز کشور شناخته شود، به طوری که در سال ۱۳۹۴ برای هشمین سال پیاپی، تندیس رعایت حقوق مصرف کنندگان را به خود اختصاص داد و توسط سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان واحد برتر در کیفیت مستمر و پایدار انتخاب گردید. هم اکنون محصولات گروه صنعتی بوتان به عنوان سفیر محصول با کیفیت ایرانی در بیش از ۱۶ کشور اروپایی استفاده می‌شود. به همین سبب، در سال ۱۳۹۵، گروه صنعتی بوتان به عنوان صادرکننده نمونه ملی معرفی شد.

 

حامی پویا


حامیان پشتیبان

servcorp-logo_r96-g61-b32_brown


حامیان طراحی

 

beigi

حامیان پذیرایی

illyhype-logo2-copyesmiraneclairlogo-2tearink-logoboghcheIMG_0805

 

همکاران

four-mindlogo-perp-2eventbox
logoaran1fanap

 

به حمایت و همکاری با تداکس‌تهران علاقمند هستید؟ از طریق پست الکترونیکی info{@}tedxtehran.com با ما تماس بگیرید.