تداکس تهران ۲۰۱۶: صبح بخیر تهران

تداکس تهران ۲۰۱۶ در ۳۰ آذر ساعت ۸ صبح برگزار خواهد شد.

با سپاس فراوان از استقبال شما، ظرفیت هم اکنون پر شده است.

خبر خوب اینکه شما می توانید از روی همین وبسایت و یا اپلیکیشن تداکس تهران، پخش زنده مراسم را شاهد باشید:

دانلود اپلیکیشن تداکس تهران

اپلیکیشن رسمی تداکس تهران را دانلود فرمایید:

google-play-badge   apple

به ما بپیوندید

در شبکه‌های اجتماعی ما را دنبال کنید

instagram

twitter

telegram

 

 

شما می توانید ویدئوها و سخنرانی های سال های گذشته را نیز در آپارات مشاهده فرمایید

تداکس تهران ۲۰۱۶: صبح بخیر تهران

در تهران و در سراسر جهان، زندگی‌ همگان در حال حرکت است. آنچه در حال تغییر و تحول می‌نماید، زمان است. این عبارات برداشتی است که می‌توان از زمینه‌های موضوعی تداکس‌تهران در سه سال گذشته داشت. از شهرمان شروع کردیم: «تهران در مسیر»، سپس به سوی نقطه‌ی عطفی پیش رفتیم که «بر لبه‌ی شکوفایی» نام داشت و راه را برای نیل به «پارادایم نو» باز می‌کرد. حال در ادامه‌ی این مسیر و بعد از پارادایمی نو باید انتظار چه چیزی را داشته باشیم؟

در مفهوم زمان گویی طاقی نهفته است که زیر آن، گذشته، حال و آینده همه‌گی به هم پیوند می‌خورند. طاقی که پیدا و پنهان را به هم متصل می‌کند. زیر طاق‌مان، خرد گذشته، وضوح حال و احتمالات آینده را نگه می‌داریم. این طاق در زمان، همانا سحرگاه است: آغاز هر روز.

ما هم اکنون در تداکس‌تهران همینجاییم. ما زیر آن طاقیم و آنچه پس از این رخ خواهد داد «صبح بخیر تهران» است. سه کلمه قدرتمند برای ساخت زمینه‌موضوعی تداکس‌تهران در سال ۲۰۱۶.

سحرگاه می‌تواند همان اتفاقی باشد که دنیای درون ما را به یکدیگر متصل کند تا نه تنها یک روز، بلکه عمرمان را دریابیم، بازنگری کنیم.

 

برای بسیاری از «صبح‌بخیر»، آن دو کلمه‌ای است آغازبخش تعاملات انسانی‌مان است. همان کلماتی که ما را با جهان بیرون از خود آشنا می‌کند. از همه مهمتر، صبح ندای عمل است برای دستیابی به اهداف‌مان.

در سه سال گذشته، به نشر بسیاری از ایده‌ها در مورد ایران کمک کردیم. به گذشته نگاه کردیم، تاریخ‌مان، خوردنی‌ها‌مان، و طبیعتمان را عزیز شماردیم. به آینده چشم دوختیم و تمام احتمالات آتیه‌ی فناوری، اقتصادی و نوآوری را واکاوی کردیم. همه‌ی این موضوعات، برگرفته ازآنچه که ایران را تعریف می‌کرد، بود. امسال بر لحظه تمرکز می‌کنیم، تهران، قلب ایران، همین حالا. شروع شد: صبح‌بخیر تهران!

صبح بخیر تهران

 

تد، تداکس و تداکس‌تهران در یک دقیقه

 

 

 

 

 

 

TEDxTehran 2016 | جزییات رویداد

  • زمینه موضوعی: صبح بخیر تهران
  • زمان: به زودی اعلام می گردد
  • مکان: تالار وحدت
  • ثبت نام فقط از طریق تایید درخواست ثبت شده در وبسایت

 


مطبوعات و خبرگزاری‌ها

رویدادهای تداکس تهران هر سال توسط خبرگزاری های کثیر و معتبری گزارش می شوند، در ادامه به چند نمونه توجهتان را جلب می نماییم.

تداکس‌تهران از زبان سخنرنان آن

تداکس تهران رویدادی بود که بسیار حرفه‌ای برگزار شد. به موقع، در عین حال بسیار صمیمی
رامین صدیقی

این رویداد کاملاً حرفه‌ای برگزار شد. من از بودن در این کنفرانس احساس بسیار خوبی داشتم و این در مقایسه با رویدادهای جهانی است.

دکتر نسرین حافظ پرست

هماهنگی رویدادی با این ابعاد، تعهد، زمان و مهارت‌های مدیریتی بسیار زیادی می‌طلبد. بودن قسمتی از این رویداد بسیار لذت‌بخش بود.

رضا پاکروان
ثبت نام

ثبت نام تداکس تهران ۲۰۱۶ آغاز شده است

ثبت نام